Асоціацією працівників аграрних навчальних закладів України «Украгроосвіта» 7-8 листопада п.р. на базі Миколаївського національного аграрного університету проводиться «круглий стіл» з актуальних питань діяльності аграрних закладів освіти

Асоціацією працівників аграрних навчальних закладів України «Украгроосвіта» 7-8 листопада п.р. на базі Миколаївського національного аграрного університету проводиться «круглий стіл» з актуальних питань діяльності аграрних закладів освіти. Від Міністерства аграрної політики та продовольства України участь у зазначеному заході взяв виконуючий обов'язки директора Департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій Сергій Шупик.

Під час роботи «круглого столу» обговорювалися питання вступної кампанії 2019 року та особливості формування регіонального замовлення на підготовку фахівців у вищих закладах освіти; наукової діяльності у вищих закладах освіти; міжнародного досвіду роботи щодо удосконалення організації освітнього процесу у вищих закладах освіти, участі у міжнародних Асоціаціях; практичної підготовки студентів – як невід'ємної складової підвищення професійного рівня майбутніх фахівців аграрної галузі; ціннісні орієнтації сучасної студентської молоді та визначальні чинники їх формування; ефективного використання земельних ресурсів вищих закладів освіти та багато інших.  

Сергій Шупик під час свого виступу зазначив, що для стабільного розвитку аграрної галузі вкрай важливо забезпечити її високопрофесійними кадрами, які адаптовані до реальних потреб ринку праці та відповідатимуть міжнародному рівню. Формування конкурентоспроможного фахівця, який знає і може працювати з використанням інноваційних технологій – це і є основне завдання аграрної освіти.

Мінагрополітики налаштоване на глибоку, системну співпрацю з аграрними закладами освіти.