Відбудеться дискусія щодо впливу земельної реформи на добробут сільського населення в Україні

12.09.2017 14:37

15 вересня об 11:15 відбудеться дискусія на тему «Вплив земельної реформи на добробут сільського населення в Україні». Захід пройде в рамках Міжнародної конференції «Люди передусім: Якість життя і добробут у постсоціалістичних економіках».

Участь у заході візьмуть керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства України, народні депутати України, представники Мінагрополітики, офісу омбудсмена, фермерських організацій (АФЗУ, ВАР) та Світового Банку.

Метою дискусії є обговорення потенційного впливу реформи на добробут сільського населення, причин різного ставлення сільського населення до земельної реформи. Також під час дискусії буде визначено що, на думку представників різних гілок влади та громадянського суспільства, необхідно передбачити в законодавстві (зокрема, в законі «Про обіг земель»), для досягнення позитивного впливу реформи на добробут громадян.

Під час дискусії відбудеться презентація «Прогнози впливу запровадження ринку с/г земель на зростання добробуту громадян у сільській місцевості», в якій буде оприлюднено економічно обґрунтовані прогнози наслідків скасування мораторію на доходи сільгоспвиробників та власників паїв. Також буде представлено:

- урядове бачення головних напрямів розвитку сільської місцевості після відкриття ринку с/г земель та їх законодавчого забезпечення;

- погляд парламентарів (зокрема, що вимагають виборці передбачити в законодавстві, аби ринок позитивно вплинув на їх фінансове становище);

- позиції фермерських асоціацій щодо ринку землі, очікувані впливи на наповнення місцевих бюджетів та правові аспекти відкриття ринку земель (передовсім заходи, необхідні для забезпечення прав громадян).

Дискусію організовано Проектом «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні».

Місце проведення: Київ, готель Hilton, бульвар Т.Шевченка, 30.

Реєстрація ЗМІ: 093-490-19-61, kalekankina@kse.org.ua  Ксенія Алеканкіна, комунікаційний менеджер KSE.

Програма дискусії: http://www.kse.org.ua/uk/research-policy/land/news/?newsid=2114 

Програма конференції: http://www.kse.org.ua/uk/about/kse-news/?newsid=2063

 

Версія для друку