Мінагрополітики запрошує молодь на стажування

14.03.2019 20:57

      Міністерство аграрної політики та продовольства України запрошує молодь долучитися до Національної програми стажування в центральних органах виконавчої влади та, зокрема, до проходження стажування у Мінагрополітики.

         До участі в конкурсі в рамках Національної програми допускаються громадяни України, які є студентами 3-4 курсів бакалаврату, студентами-магістрами, або здобули вищу освіту не раніше 2014 року. Конкурс відбудеться у три етапи: заповнення анкети, онлайн-тестування і співбесіда.

         З переліком напрямків роботи можна ознайомитись за посиланням: http://interns2019.org.ua/rules.

         Заповнити онлайн-анкету необхідно за посиланням: http://interns2019.org.ua/application.

         Кінцевий термін подання заявок – 17 березня 2019 року о 23:59.

         До проходження стажування у Міністерстві аграрної політики та продовольства України з метою набуття досвіду виконання завдань, обов’язків та практичної роботи у міністерстві, а також ознайомлення з функціонуванням державної служби запрошуються студенти третього і вище курсів вищих навчальних закладів, а також громадяни України віком до 35 років, що отримали вищу освіту та не перебувають на посадах державної служби.

       Порядок стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Міністерстві аграрної політики та продовольства України затверджено наказом Мінагрополітики від 14 серпня 2018 року № 392, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06 вересня 2018 року за № 1019/32471 (далі – Порядок стажування).

            Ознайомитися з Порядком стажування можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1019-18.

 

 

                                                                                                                                                                                      Прес-служба Мінагрополітики

Версія для друку